więcej mocy

20160509_072920Tym razem nie w silniku, ale do zasilania wszystkich zabawek w aucie. Prosta, mała rzecz z aliexpress a jak ułatwia życie. Nie trzeba pamiętać o ładowarkach bo są dwie podwójne teraz na stałe, a kabelków jak każdy nerd mam w plecaku pełno.

Następne mody już będą mniej widoczne bo wymieniam tylne wahacze, górny i dolne. Bardziej się opłaca kupić wahacze ze sworzniami i tulejami niż osobno gumy i płacić za ich wprasowanie.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To respond on your own website, enter the URL of your response which should contain a link to this post's permalink URL. Your response will then appear (possibly after moderation) on this page. Want to update or remove your response? Update or delete your post and re-enter your post's URL again. (Find out more about Webmentions.)